Fernando Barba

Yetişkinler

Fernando Barba bu workshopta kurucusu olduğu ve müzik direktörlüğünü yaptığı ‘Barbatuques’grubuyla çalışmalarındaki deneyimleri sayesinde geliştirdiği Beden Müziği teknikleri ve pedagojik yaklaşımlarını paylaşacak.

Alkış, parmak şıklatma, gögüs ve beden vuruş sesleri, dudak ve yanak çevresindeki perkusif sesler, dil sesleri, adımlar ve vokal perküsyon gibi beden sesleri birbiriyle uyum sağlayacak şekilde düzenlenerek beden müziği oluşur.

Beden perküsyonu teknikleri ve egzersizleri kişinin elleri, ayakları ve sesini kullanarak ritmik beceri kazanması için bir yol acar. Zengin bir çeşitliliği olan beden perküsyonu oyunları, içimizde var olan müziğe ulaşma, daha iyi dinleyebilme ve müzikal fikirlerini grup içinde ifade edebilme fırsatını sunar.

Samba ve baião gibi Brezilya ritimleri de repertuarda bulunacaktır. Çalışma sırasında karşılaşacağımız doğaçlama ve kompozisyon egzersizleri müzik eğitiminde kullanışlı olan fikirler verecektir. Eğitim sadece kendi iletişim ağımızdaki kişilere duyurulacaktır. Facebook gibi sosyal medya kanallarında paylaşmamanızı rica ederiz.

Katlılım
İki Günlük Katılım : 200 TL
Bir Günlük Katılım : 100 TL

Kayıt
Tel: 0216 418 22 39 – 40

MEKAN ADRES
INNPARK VENUE
Hamalbaşı Caddesi No:6 Beyoğlu,
İstanbul

İZLEMEK İÇİN
Fernando Barba